Klasy trzecie w Uhercach Mineralnych ☀️🤩🏞️

W piątek 12 czerwca klasy trzecie udały się na wycieczkę do Ucherzec Mineralnych – jednej z najstarszych wsi w Bieszczadach. Odwiedziły Bieszczadką Szkołę Rzemiosła, gdzie przeniosły się w realia dawnej szkoły i uczestniczyły w warsztatach kaligrafii, garncarstwa i pieczenia proziaków. Następną atrakcją był przejazd Bieszczadzkimi Drezynami Rowerowymi, który dostarczył wszystkim mnóstwo śmiechu i zabawy 🚵‍♂️🤗
Oto fotorelacja z tej niesamowitej wyprawy!