Nauka, technologia i rozwój – klasy ósme na Festiwalu w Jasionce

W dniu 9 czerwca uczniowie klas ósmych mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniu „Festiwal uczenia się przez całe życie na Podkarpaciu” 📚✨ zorganizowanym w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce 📍 przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. W ramach tego spotkania odbyły się wykłady dotyczące nowych technologii 💻🤖 i zawodów przyszłości 🚀 oraz warsztaty o AI 🤖, predyspozycjach zawodowych 🎯 lub z pisania CV 📝