🌿🐻 Klasy drugie w bieżącym roku szkolnym brały udział w projekcie edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. 🌍♻️
Projekt miał na celu przybliżenie dzieciom tematyki przyrody 🌳🌼, ekologii 🌱 oraz zwiększenie świadomości konieczności dbania o naszą planetę 🌎💚.
Zajęcia z Kubusiem były niezwykle ciekawe, pełne zabawy 😊, odkrywania tajemnic natury 🔍🐞 i zdobywania nowych wiadomości

