馃帗 Trzykrotna laureatka z naszej szko艂y wyr贸偶niona przez Kuratorium O艣wiaty

📚8 czerwca odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych 2025/2026 organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. 🎓🏆 W gronie najbardziej utalentowanej młodzieży województwa znalazła się również uczennica naszej szkoły Emilia Wołowiec, trzykrotna laureatka konkursów: z języka polskiego, języka angielskiego i geografii, która odebrała gratulacje i nagrodę z rąk pani wojewody oraz pani kurator. 👏
W uroczystości wzięli również udział rodzice naszej wyjątkowej uczennicy, nauczycielka języka angielskiego pani Ewelina Barnat oraz dyrektor szkoły pani Marzena Kowalczyk.
Sukces Emilii jest efektem jej talentu, systematycznej pracy i zaangażowania, a także wsparcia rodziny oraz nauczycieli. ⭐📚
Serdecznie gratulujemy Emilii i jej Rodzicom. 💐👏 Jesteśmy dumni, że możemy mieć w naszej społeczności tak ambitną i utalentowaną uczennicę. ❤️