11 czerwca klasy 7a i 7b uczestniczyły w spływie kajakowym 🚣♀️🚣♂️. Mimo wcześniejszych obaw o pogodę wszystko przebiegło zgodnie z planem. Uczniowie spędzili czas aktywnie i na świeżym powietrzu. 🏝️🏝️😀











Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łańcucie
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego