🖌️🏫🍀W miesiącu maju odbył się w naszej szkole Konkurs plastyczny na EKO-TORBĘ z okazji jubileuszu 150- lecia Szkoły Podstawowej nr 1 w Łańcucie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Do konkursu zgłoszono 24 prace wykonane przez uczniów klas I-VllI. Uczniowie wykazali wysoki poziom artystyczny prac oraz duże zaangażowanie. Projekty wyróżniały się kreatywnością, ciekawym wykorzystaniem motywów związanych z historią szkoły oraz promocją ekologii. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe.
Oto oni:
Kategoria klasy I-III
I miejsce – Aleksandra Kurek
II miejsce – Iga Świątek
III miejsce – Tomasz Midura
Wyróżnienie:
Anna Wojturska
Liliana Kucaba
Kategoria klasy IV-VIII
I miejsce – Amelia Kontek
II miejsce – Amelia Siekiera
III miejsce – Jagoda Foryś
Wyróżnienie:
Igor Śnieżek
Zuzanna Zembrzycka
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania oraz talentów plastycznych. Życzymy dalszych sukcesów i osiągnięć 🏅👏

