Spotkanie noworoczne organizowane przez Burmistrza Miasta Łańcuta

Dnia 19 stycznia odbyło się spotkanie noworoczne organizowane przez Burmistrza Miasta Łańcuta – Pana Rafała Kumek. Wśród zaproszonych gości byli m.in. poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej – Pan Adam Dziedzic, Wojewoda Podkarpacki – Pani Teresa Kubas – Hul, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego – Pan Stanisław Kruczek.

Uczniowie naszej szkoły wystąpili z programem bożonarodzeniowym łączącym podróż do wydarzeń z przeszłości z teraźniejszością, będącym grą świateł i symboli, zadumy i radości, słowa i tańca, muzyki i ruchu scenicznego. Była to opowieść o tym, że Boże Narodzenie jest nie tylko wydarzeniem historycznym, ale też współcześnie odbywa się w każdym z nas.

Składamy serdeczne podziękowanie Nauczycielom i uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Skip to content