Osiągnięcia sportowe w naszej szkole.

W dniu 26 października 2023 roku w hali sportowej MOSiR w Łańcucie rozegrano Mistrzostwa Łańcuta Szkół Podstawowych w koszykówce dziewcząt , w których rywalizowały zawodniczki z klas IV-VI . W turnieju udział wzięły reprezentacje SP 1 Łańcut, SP 2 Łańcut, SP 3 Łańcut oraz SP 4 Łańcut.

Po zaciętych , emocjonujących pojedynkach , dwóch zwycięstwach z SP3 i SP4 oraz minimalną przegraną z SP2 , nasze dziewczyny zajęły 2 MIEJSCE !! Naszym zawodniczkom gratulujemy ambicji i zaangażowania.🏀🏀🏀

Skład drużyny: Grad Nina 5 b, Bal Antonina 6 a, Dzień Natalia 6 a, Foryś Lilianna 6a, Kucherova Veronika 6a , Miazga Emilia 6 a, Pytel Zuzanna 6 a, Szura Julia 6 a, Trojnar Maja 6 a, Surmacz Aleksandra 6a, Guty Karina 6 c.


W dniu 21 listopada 2023 roku w hali sportowej MOSiR w Łańcucie rozegrano Mistrzostwa Łańcuta Szkół Podstawowych w koszykówce chłopców klas 6.

Po dwóch zwycięstwach z SP3 i SP4 oraz przegraną z SP2, nasi chłopcy zajęli 2 MIEJSCE !! Gratulacje!!!

Skład drużyny : Bembenik Marcel 5b, Wrona Dominik 5a , Grad Filip 6a, Matyaszek Wiktor 6a, Naróg Filip 6a, Pecuch Błażej 6a, Rogalski Karol 6 a, Siewierski Oskar 6 a, Baran-Pięta Krystian 6 b, Łątka Filip 6 b, Mazur Filip 6c ,Ozga Wojciech 6c.

  • DZIĘKUJEMY 🏀

W dniu 30 listopada na pływalni MOSiR w Łańcucie reprezentacja naszej szkoły licząca 29 osób uczestniczyła w zawodach pływackich. Na starcie oprócz naszej szkoły była liczna grupa pływaków z całego powiatu łańcuckiego. Rywalizacja była ciekawa , emocji nie brakowało , uzyskano wiele bardzo dobrych wyników. Wśród najlepszych byli także nasi reprezentanci, którzy łącznie zdobyli 21 medali:

– złotych 12 ( Jan Niedziela I a -2 , Bartosz Jachym III a- 1,  Maria Dryla IVb -1, Antoni Matyaszek IVa – 3 , Karol Rogalski VI a – 3, Zuzanna Pazdan VI c- 1 , Michał Michno VII b – 1)
– srebrnych 5 ( Bartosz Jachym III a, Antoni Jachym V b, Milena Kulka VI c, Krystian Baran- Pięta VI b – 2)
– brązowych 4 (Bartosz Jachym III a, Wojciech Ozga VI c , Karolina Wojnar VI c, Patryk Socha  VI b)

 W wyścigu  sztafet byliśmy bardzo blisko zdobycia I miejsca , przegraliśmy tylko z SP2 ( klasa sportowo- pływacka) . Płynęliśmy w składzie:
Karol  Rogalski , Lev Kucherov , Antoni Matyaszek, Wojciech Ozga , Michał Michno , Krystian Baran – Pięta.

Gratulujemy !!!!

Skip to content