Rok szkolny 2020/2021
Ogólnopolski Konkurs „ Orzeł matematyczny” – online
Wiktor Matyaszek – laureat, III miejsce w kraju
Szymon Wilczyński – laureat, V miejsce w kraju
Oskar Siewierski – laureat, V miejsce w kraju
Marcel Bembenik – laureat, VI miejsce w kraju
Filip Łątka – laureat, VII miejsce w kraju
Alan Meina – laureat, VII miejsce w kraju
Wrona Dominik – laureat , VIII miejsce w kraju
Stanisław Kuźniar – laureat, VIII miejsce w kraju
Tomasz Zalot – laureat, VIII miejsce w kraju
Emilia Miazga – laureatka, VIII miejsce w kraju
Dyplom uznania: M. Bytnar, A. Jachym, J. Szmuc, A. Liszka, W. Pilch, Sz. Seroka, F. Skórski, W. Ozga, A. Sobek, M. Kulka
Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Języka Angielskiego”- online
Antoni Jachym – laureat, IV miejsce w kraju
Wiktoria Pilch – laureatka, V miejsce w kraju
Szymon Seroka – laureat, V miejsce w kraju
Filip Skórski – laureat, VI miejsce w kraju
Stanisław Kuźniar – laureat, VI miejsce w kraju
Wiktor Matyaszek – laureat, VIII miejsce w kraju
Dyplom uznania: F. Naróg, F. Łątka, A. Meina, W. Ozga, F. Mazur
Ogólnopolski konkurs „ Orzeł informatyczny”- online
Patryk Lewandowski – laureat, VIII miejsce w kraju
Dyplom uznania: M. Bembenik, F. Cebulak, T. Zalot, A. Meina, W. Ozga
Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny” online
Milena Kulka – laureatka, VI miejsce w kraju
Filip Mazur – laureat, VII miejsce w kraju
Dyplom uznania: J. Frączek, S. Kuźniar, A. Sobek, A. Meina, W. Ozga
Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna „Olipmus”
Katarzyna Dziobak – laureatka
Anna Torba – laureatka
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego „Pingwin”
Hanna Grabowska – udział
Anna Torba – udział
Ogólnopolski konkurs ,,Prymas Wyszyński – Człowiek Niezwykłej Miary”
Aleks Puziewicz – nagroda specjalna w kategorii praca plastyczna ,,ABC społecznej krucjaty miłości”
Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej „Moja Ojczyzna, Moja Polska”
Karolina Wojnar – III miejsce
Otwarte Mikołajkowe Mistrzostwa w Pływaniu o Puchar Burmistrza Łańcuta
Karol Rogalski – I miejsce – 25m stylem grzbietowym
– I miejsce – 25m stylem klasycznym
– I miejsce – 25m stylem dowolnym
Szkolny konkurs plastyczny „Matematyczna bombka”
Szymon Wilczyński – I miejsce
Oskar Siewierski – I miejsce
Bartosz Bazan – II miejsce
Wrona Dominik – III miejsce
Wiktor Matyaszek – III miejsce
Wyróżnienia: T. Hus, A. Kontek, A. Siekiera, N. Tomaszek, A. Torba, K. Dziobak, E. Szczęch, M. Hozer, W. Pilch , L. Twardowska, F. Lęcznar, N. Mazur, M. Piekarz, E. Wolanin, B. Trojnar, K. Skawina
Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Magia Świąt”
Kategoria I klasy IV:
Lena Falger – I miejsce,
Elena Wolanin – II miejsce
Milena Piekarz – II miejsce
Nikola Mazur – III miejsce,
Małgorzata Torba – III miejsce
Kategoria II – klasa VI:
Anna Torba – I miejsce
Katarzyna Dziobak – I miejsce
Hanna Grabowska – II miejsce
Rok szkolny 2019/2020
Rok szkolny 2018/2019
Rok szkolny 2017/2018
Skip to content