ZAJECIA PROFILAKTYCZNE SELF W SP!

Poniedziałek, wtorek, czwartek (9 – 12 X) to poza szkolnymi zajęciami w SP-1 czas na współpracę i współdziałanie klas z psychoprofilaktykami SELF – Rzeszów. W tych dniach uczniowie zarówno klas młodszych jak i starszych uczestniczyli w warsztatach edukacyjno-profilaktycznych prowadzonych przez SELF. Pani Tetiana, Gabrysia, Karolina i pan Przemek realizowali cykl warsztatów nt: zapobiegania agresji i przemocy rówieśniczej, profilaktyki uzależnień od gier komputerowych oraz współpracy i współdziałania w grupach. Wychowawcy klas, pedagog mieli możliwość skorzystać z profesjonalnie przeprowadzonej diagnozy problemów wychowawczych. Dziękujemy za podjęte w naszej szkole działania i wspólna prace – zgodnie z założeniem, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Skip to content