𝐒𝐩𝐨𝐫𝐭𝐨𝐰𝐞 𝐌𝐢𝐤𝐨ł𝐚𝐣𝐤𝐢 – Ł𝐚ń𝐜𝐮𝐭 𝟐𝟎𝟐𝟑

5 grudnia 2023 r. w hali MOSiR odbyły się XII Sportowe Mikołajki – Łańcut 2023 zorganizowane przez Burmistrza Miasta Łańcuta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W zawodach brały udział reprezentacje szkół podstawowych z terenu Miasta Łańcuta. Turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: klasy I, II, III.

Dzieci z wielkim zapałem rywalizowały w takich konkurencjach jak: sztafeta, „przewróć-postaw”, rzut woreczkiem do celu, ”zostaw -zabierz” oraz „nałóż -zdejmij”.

Na zakończenie zmagań każde dziecko z rąk Św. Mikołaja otrzymało paczkę ze słodyczami. Puchary oraz dyplomy wręczył Burmistrz Miasta Łańcuta Rafał Kumek.

Nasi uczniowie wspaniale zaprezentowali się w poszczególnych konkurencjach sportowych:
Reprezentacja klas pierwszych zdobyła srebrny medal 🥈
Reprezentacja klas drugich zdobyła złoty medal 🥇
Reprezentacja klas trzecich zdobyła złoty medal 🥇