Szkoła z Pasją

28 września 2022r. w naszej szkole odbędzie się kolejne Spotkanie z Mistrzem w ramach projektu Szkoła z Pasją.

Twórcą projektu jest rzeszowski sportowiec – Krystian Herba – 6-krotny rekordzista Guinnessa, rekordzista Świata oraz 2-krotny uczestnik programu Mam Talent.

Tym razem Mistrzem, który odwiedzi naszą szkołę prezentując swoją pasję będzie Szymon Skalski – 2-krotny Mistrz Świata oraz 2-krotny Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski w Football Freestyle czyli w trikach piłkarskich. Wydarzenie poprowadzi Grzegorz Pittner – V-ce Mistrz Europy w Poppingu (rodzaj tańca).

Celem spotkania jest również zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów.