Żyj z pasją

   „Żyj z pasją” to – to główne hasło i siła przewodnia projektu edukacyjno-profilaktycznego, realizowanego w naszej szkole.

Zadanie dla uczniów to uczestniczenie w różnych kreatywnych zajęciach, warsztatach radiowych, telewizyjnych, sportowych. To także uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach dnia codziennego i przedstawianie relacji z tych ciekawych sytuacji na zajęciach „z pasją”.  W projekcie uczestniczą uczniowie klas drugich, czwartej, oraz siódmej naszej szkoły.

Ostatnio klasy drugie uczestniczyły w warsztatach kreatywnej twórczości , ucząc się współpracy, współdziałania, a także zdobywając umiejętności negocjacji i kompromisu. To trudne słowa i duże wyzwanie dla drugoklasistów, ale kto jak nie O N I !!!!

Kolejne spotkania – już niedługo ….. tuż po wakacjach 🙂

Skip to content