Wizyta w Foto Expres

               Dnia 30 września uczniowie klasy V a w ramach działalności koła regionalnego odwiedzili „Foto Expres” państwa Anny i Józefa Pietrukańców.
Celem wizyty było zapoznanie z funkcjonowaniem zakładu oraz spotkanie z osobami od wielu lat związanymi z Łańcutem. Uczniowie poznali historię fotografii, proces wywoływania zdjęć, obejrzeli dawne i współczesne aparaty oraz zwiedzili studio fotograficzne. Składamy serdeczne podziękowania właścicielom i pracownikom „Foto Ekspres” za poświęcenie czasu, rodzinną atmosferę, możliwość obserwowania pracy profesjonalnego fotografa i pamiątkowe zdjęcia dla uczestników spotkania.
                                                                                                                                   JM

Zobacz zdjęcia w galerii

Skip to content