Warsztaty z grami planszowymi

             Warsztaty z grami planszowymi odbyły się w ramach cyklu zajęć ph. "Wygraj zdrowie" realizowanego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie w ramach zadania publicznego pod nazwą „Organizowanie imprez kulturalno-oświatowych dla dzieci i młodzieży jako forma przeciwdziałania uzależnieniom”.


Udział w warsztatach wzięła klasa 5. Głównym ich założeniem było pokazanie konstruktywnego i pożytecznego wykorzystania wolnego czasu jak również profilaktykę zachowań niebezpiecznych dla dzieci i młodzieży.
Prowadząca warsztaty Anna Kolak przedstawiła gry zakupione na potrzeby zajęć oraz przywiezione przez siebie nowości ze świata gier. Następnie dzieci miały możliwość grania w wybrane przez siebie gry, korzystając z fachowych instrukcji prowadzącej zajęcia.
Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i dobrze spędzony czas.

Zobacz zdjęcia w galerii >>>

Skip to content