Szkolny kiermasz słodkości

             W dniu 22.11.2017 r. w naszej szkole odbył się kiermasz słodkości. Pomysł od początku do końca zrealizowany  przez uczniów klas 3c i 3d cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wszystkich –  dzieci, młodzieży i dorosłych. Ciasta i ciasteczka własnej produkcji „rozeszły się” zaledwie w ciągu kilku przerw międzylekcyjnych.

             Słodkości kusiły i bardzo smakowały. W takim ponurym listopadowym dniu jak dzisiejszy były chwilą przyjemności dla kupujących i niemałej satysfakcji dla sprzedających. Tym bardziej, że cel jest szczytny, gdyż całkowity dochód z akcji przeznaczony zostanie na Dom Dziecka w Łopuszce Małej. To nie pierwsza i z pewnością nieostatnia inicjatywa tego typu młodzieży naszej szkoły. Gratulacje dla pomysłodawców.

 

Skip to content