Rok szkolny 2020/2021

Ogólnopolski Konkurs „ Orzeł matematyczny” – online

Wiktor Matyaszek – laureat, III miejsce w kraju
Szymon Wilczyński – laureat, V miejsce w kraju
Oskar Siewierski – laureat, V miejsce w kraju
Marcel Bembenik – laureat, VI miejsce w kraju
Filip Łątka – laureat, VII miejsce w kraju
Alan Meina – laureat, VII miejsce w kraju
Wrona Dominik – laureat , VIII miejsce w kraju
Stanisław Kuźniar – laureat, VIII miejsce w kraju
Tomasz Zalot – laureat, VIII miejsce w kraju
Emilia Miazga – laureatka, VIII miejsce w kraju
Dyplom uznania: M. Bytnar, A. Jachym, J. Szmuc, A. Liszka, W. Pilch, Sz. Seroka, F. Skórski, W. Ozga, A. Sobek, M. Kulka

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Języka Angielskiego”- online

Antoni Jachym – laureat, IV miejsce w kraju
Wiktoria Pilch – laureatka, V miejsce w kraju
Szymon Seroka – laureat, V miejsce w kraju
Filip Skórski – laureat, VI miejsce w kraju
Stanisław Kuźniar – laureat, VI miejsce w kraju
Wiktor Matyaszek – laureat, VIII miejsce w kraju
Dyplom uznania: F. Naróg, F. Łątka, A. Meina, W. Ozga, F. Mazur

Ogólnopolski konkurs „ Orzeł informatyczny”- online

Patryk Lewandowski – laureat, VIII miejsce w kraju
Dyplom uznania: M. Bembenik, F. Cebulak, T. Zalot, A. Meina, W. Ozga

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny” online

Milena Kulka – laureatka, VI miejsce w kraju
Filip Mazur – laureat, VII miejsce w kraju
Dyplom uznania: J. Frączek, S. Kuźniar, A. Sobek, A. Meina, W. Ozga

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna „Olipmus”

Katarzyna Dziobak – laureatka
Anna Torba – laureatka

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego „Pingwin”

Hanna Grabowska – udział
Anna Torba – udział

Ogólnopolski konkurs ,,Prymas Wyszyński – Człowiek Niezwykłej Miary”

Aleks Puziewicz – nagroda specjalna w kategorii praca plastyczna ,,ABC społecznej krucjaty miłości”

Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej „Moja Ojczyzna, Moja Polska”

Karolina Wojnar – III miejsce

Otwarte Mikołajkowe Mistrzostwa w Pływaniu o Puchar Burmistrza Łańcuta

Karol Rogalski – I miejsce – 25m stylem grzbietowym
– I miejsce – 25m stylem klasycznym
– I miejsce – 25m stylem dowolnym

Szkolny konkurs plastyczny „Matematyczna bombka”

Szymon Wilczyński – I miejsce
Oskar Siewierski – I miejsce
Bartosz Bazan – II miejsce
Wrona Dominik – III miejsce
Wiktor Matyaszek – III miejsce
Wyróżnienia: T. Hus, A. Kontek, A. Siekiera, N.Tomaszek, A. Torba, K. Dziobak, E. Szczęch, M. Hozer, W. Pilch , L. Twardowska, F. Lęcznar, N. Mazur, M. Piekarz, E. Wolanin, B. Trojnar, K. Skawina

Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Magia Świąt”

Kategoria I klasy IV:

Lena Falger – I miejsce,
Elena Wolanin – II miejsce
Milena Piekarz – II miejsce
Nikola Mazur – III miejsce,
Małgorzata Torba – III miejsce

Kategoria II – klasa VI:

Anna Torba – I miejsce
Katarzyna Dziobak – I miejsce
Hanna Grabowska – II miejsce

 

Rok szkolny 2019/2020

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wojciech Korbecki – wyróżniony w kategorii „Żaczek”

Filip Łątka – wyróżniony w kategorii „Żaczek”

Oskar Siewierski – wyróżnienie 

Szczepan Filip – wyróżnienie

Bartłomiej Zwierzchowski  wyróżnienie

Hanna Grabowska – wyróżnienie

Eliza Szczęch – wyróżnienie

Julia Makowiecka – wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny”

Alan Meina  – VI miejsce w kraju

Weronika Piątek – VI miejsce w kraju

Emilia Wołowiec – VIII miejsce w kraju

Emilia Kluz – VIII miejsce w kraju

Krystian Kordas – VIII miejsce w kraju

Milena Kulka – VIII miejsce w kraju

Filip Mazur – VIII miejsce w kraju

Kacper Skawina – VIII miejsce  w kraju

Rozalia Stropek – VIII miejsce  w kraju

Anna Torba – VIII miejsce w kraju

Natalia Dzień – IX miejsce w kraju                                                                          

Aleksandra Surmacz – IX miejsce w kraju

Patryk Socha – IX miejsce w kraju

Filip Łątka – IX miejsce w kraju

Wojciech Ozga – IX miejsce w kraju

Maja Kwiecień – X miejsce w kraju

 

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny”       

Filip Mazur – IV miejsce w kraju

Filip Łątka – VI miejsce w kraju 

Maciej Skawina – VII miejsce  w kraju 

Patryk Socha – VII miejsce w kraju

Natalia Skrzypek – VII miejsce w kraju 

Elena Wolanin – VII miejsce w kraju

Oskar Siewierski – VIII miejsce w kraju                                                                  

Aleksander Sobek – VIII miejsce w kraju                                                                           

Aleksandra Surmacz – VIII miejsce w kraju                                                                      

Emilia Wołowiec – VIII miejsce w kraju

Nikola Mazur – VIII miejsce w kraju

Błażej Trojnar – VIII miejsce w kraju

Wiktor Matyaszek – IX miejsce w kraju

Dawid Dziura – IX miejsce w kraju

Milena Kulka – IX miejsce w kraju

Alan Meina – IX miejsce w kraju

Wojciech Ozga – IX miejsce w kraju

Oliwia Więcek – IX miejsce w kraju

Weronika Piątek – IX miejsce w kraju

 

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Języka Angielskiego”   

Emilia Wołowiec – III miejsce w kraju

Patryk Socha – IV miejsce w kraju

Oskar Siewierski – V miejsce w kraju                                                                                     

Filip Lęcznar  – VII miejsce w kraju                                                                         

Wiktor Matyaszek – VII miejsce w kraju                                                                         

Antonina Bal – VIII miejsce w kraju                                                                        

Aleksander Sobek – VIII miejsce w kraju   

Joachim Telesz – IX miejsce w kraju                                                                     

Natalia Dzień – IX miejsce w kraju       

Małgorzata Torba – IX miejsce w kraju       

 

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Informatyczny”

Patryk Socha – V miejsce w kraju

Emilia Miazga – VI miejsce w kraju       

Krystian Kordas – VII miejsce w kraju

Milena Kulka – VII miejsce w kraju

Natalia Dzień – VIII miejsce w kraju     

Elena Wolanin – VIII miejsce  w kraju

Klaudia Gancarz – VIII miejsce w kraju

Dziura Dawid – VIII miejsce w kraju

Wojciech Ozga – IX miejsce w kraju

Natalia Skrzypek – IX miejsce w kraju

Błażej Trojnar – IX miejsce w kraju

 

Powiatowy Konkurs ,, Wielka Liga Czytelników”

Nikola Wrona – I miejsce tytuł Mistrza Powiatu

Milena Piekarz – I miejsce tytuł Mistrza Powiatu

Patrycja Garczyńska – III miejsce tytuł II Wicemistrza Powiatu

 

Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek ,, Hej! Kolęda! Kolęda!”

Małgorzata Torba – wyróżnienie

Szkolny etap konkursu na projekt znaczka pocztowego upamiętniającego uroczystość beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego realizowanego w ramach projektu „Prymas Wyszyński – Człowiek Niezwykłej Miary”

Hozer  Matylda – I  miejsce i wyróżnienie specjalne

Skórski Filip – II  miejsce

Lena Falger – wyróżnienie

 

Szkolny etap Konkursu Poetyckiego „Dziękuję Ci Prymasie” realizowanego w ramach projektu „Prymas Wyszyński – Człowiek Niezwykłej Miary”

Natalia Nycz – I miejsce

Seroka Szymon – II  miejsce

Maksymilian Nowak – II miejsce

Nikola Wrona – III miejsce

 

Szkolny etap konkursu realizowanego w ramach projektu „Prymas Wyszyński – Człowiek Niezwykłej Miary” – prezentacja multimedialna: „Kardynał Stefan Wyszyński człowiek niezwykłej miary”

Patrycja Garczyńska – I miejsce

Nikola Wrona – II miejsce

 Julia Makowiecka – III miejsce

 

Szkolny etap konkursu plastycznego ,,ABC społecznej krucjaty miłości” realizowanego w ramach projektu „Prymas Wyszyński – Człowiek Niezwykłej Miary”

Aleks Puziewicz – I miejsce i wyróżnienie specjalne (praca reprezentuje szkołę w konkursie ogólnopolskim)

Jakubic Mikołaj  – I miejsce,  etap szkolny

Lilianna Foryś – III miejsce

 

Szkolny konkurs plastyczny  ,, Prawdziwy przyjaciel”

Stanisław Kuźniar – II miejsce

Jakubic Mikołaj  –  III  miejsce

Marcel Bembenik – III miejsce

 

Konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną organizowany przez Urząd Miasta Łańcut

Marcelina Bieniasz – II miejsce

Klaudia Szpila  wyróżnienie

 

X Międzyszkolne  Sportowe Zawody Mikołajkowe

Klasa II A – I miejsce

Klasa III A – II miejsce

 

Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Łańcuta

Michał Michno – I miejsce ( 25m stylem dowolnym)

Klaudia Szpila – III miejsce ( 25 m stylem grzbietowym)

Błażej Trojnar – II miejsce ( 25m stylem klasycznym)

 

XVIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji o Annie Jenke „Pragnąć tylko gwiazd”

Katarzyna Dziobak – III miejsce za interpretację wiersza Winczysławy Barteckiej „Myśli spod słonecznej skały”

Anna Torba –  wyróżnienie za recytację wiersza Lidii Tomkiewicz „Przez polską ziemię przeszedł człowiek”

 

XVIII Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Praktycznej Znajomości Języków Obcych „Bądź Poliglotą”

Nikola Wrona – II miejsce

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zawodach „Zawód moich marzeń”

Patrycja Garczyńska – I miejsce

Nikola Wrona – II miejsce

 

Konkurs „Desery kwiatami malowane” zorganizowany przez ZS w Wysokiej

Anna Ostrowska – II miejsce

 

Szkolny konkurs ,,Poznaj Irlandię”

Ignacy Łyszczek – I miejsce

Wiktor Grochowicz – II miejsce

Eliza Szczęch – III miejsce

Natalia Nycz – wyróżnienie

Magdalena Klimza – wyróżnienie

Weronika Sycz – wyróżnienie

Marcelina Bieniasz – wyróżnienie

 

 

Rok szkolny 2018\2019

 

Uczniowie zakwalifikowani do kolejnych etapów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty:

Szkoła podstawowa:

Matematyka – Magdalena Siwarga – finalistka (opiekun p. M.Grad)

Geografia – Magdalena Siwarga – laureatka (opiekun p. M. Paluch)

Gimnazjum:

Geografia – Magdalena Sobek – laureatka (opiekun p. M. Paluch)

                  Jagoda Pilawa  – laureatka (opiekun p. M. Paluch)

 

Wojewódzki Festiwal Piosenki Agnieszki Osieckiej ,,Z serca do serca”

I miejsce – Izabela Kochman (opiekun M.Kopeć)

II miejsce – Oliwia Siewierska (opiekun M.Kopeć)

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej ,,Nieskończenie  Niepodległa”

Kategoria wiekowa – klasy VI, VII, VIII i III gimnazjum:

II miejsce – Patrycja Szpytma (opiekun M.Kopeć)

Kategoria wiekowa – klasy I – IV :

III miejsce – Rozalia Stropek (opiekun A.Pelc)

Wyróżnienie – Jagoda Lech (opiekun M.Woś)

 

 

Międzyszkolny Turniej Wiedzy „ Polska moja Ojczyzna”

I miejsce – Natalia Skrzypek, Patryk Socha

IV miejsce – Michał Zembroń, Weronika Piątek, Piotr Korbecki, Szczepan Filip

 

 

Rok szkolny 2017/2018

Konkursy przedmiotowe

Marika Brzezińska, kl.3c – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (op. p. M. Paluch)

Szymon Barwiński, kl.3c – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (op. p. M. Paluch)

Magdalena Siwarga, kl.7a – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki (op. p. M. Grad)

Szymon BarwińskiFinalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej „Sapere Aude” (op. p. B. Szajnar)

Krystian WagaFinalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej „Sapere Aude” (op. p. B. Szajnar)

Magdalena Siwarga, kl.7a – Wyróżnienie w  Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” (op. p. M. Grad)

Kamila Prajs, kl.3d – zakwalifikowana do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (op. p. M. Paluch)

Szymon Barwiński, kl.3c – zakwalifikowany do II etapu Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki (op. p. J.Wszoła – Czerw)

Krystian Waga, kl.3a – zakwalifikowany do II etapu Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki (op. p. J.Wszoła – Czerw)

Elżbieta Wasilowicz uczennica klasy II e – III miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie „Poznajemy Ojcowiznę” w Województwie Podkarpackim – kategoria prace multimedialne (op. p. B. Szajnar)

Ewa Tomaszek i Dominik Łoza uczniowie klasy III b – III miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie „Poznajemy Ojcowiznę” w Województwie Podkarpackim – kategoria prace zbiorowe (op. p. B. Szajnar)

 

Osiągnięcia artystyczne

– I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kolędy i Pastorałki Obcojęzycznej zespołu wokalnego w składzie:
Aleksandra Drewniak, Weronika Hoły, Julia Midura, Sabina Skórska, Maria Tendaj (op. p. B. Hoły)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– II miejsce w konkursie „Laudate Deum” zespołu wokalno – instrumentalnego w składzie:
Michalina Chrzan, Aleksandra Drewniak, Magdalena Gwizdak, Weronika Hoły, Maria Tendaj (op. p. B. Hoły)

Sabina Skórska – I miejsce w kategorii piosenka w języku obcym (op. p. K. Dyrda, p. B. Hoły)

 

Osiągnięcia sportowe

– III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych – drużyna w składzie:

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamila Prajs
Oliwia Siewierska ,
Julia Midura ,
Wiktoria Tkacz,
Natalia Bróż,
Anna Kruk,
Klaudia Nycz,
Emilia Możdżeń,
Monika Szpunar,
Gabriela Wójcik
(op. p. Z. Marek)
 
Finał Wojewódzkiej  Gimnazjady w pływaniu:   

 

 

 

 

 

 

 

 

Gabriela Rogalska, kl. IIe – 8. miejsce na 50m w stylu grzbietowym.

– Sztafeta chłopców 6x50m stylem dowolnym w składzie:

Kacper Hadała III e, Kacper Cichoń III e, Konrad. Wiszniewski III c, Kacper Kołcz II d, Tomasz Bierawski II d, Szymon Jamróz II d –  7. miejsce (op. p. Z. Marek)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2016/2017 

Osiągnięcia uczniów w kolejnych etapach Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty:

Konkurs geograficzny

Jakub Koszteyn kl. 3b – laureat etapu wojewódzkiego (opiekun p. Marek Paluch)

Karolina Rachwał kl. 3a– finalistka etapu wojewódzkiego (opiekun p. Krystyna Wilk)

Szymon Barwiński kl. 2c – uczestnik etapu rejonowego (opiekun p. Marek Paluch)

Marika Brzezińska kl. 2c  – uczestnik etapu rejonowego (opiekun p. Marek Paluch)

Barbara Czapka kl.3b –  uczestnik etapu rejonowego (opiekun p. Marek Paluch)

 

Konkurs chemiczny

Szymon Kwolek kl. 3a– laureat etapu wojewódzkiego (opiekun p. Barbara Słonina)

Nikola Cierpisz kl. 3d  – uczestnik etapu wojewódzkiego (opiekun p. Barbara Słonina)

 

Konkurs fizyczny

Szymon Kwolek kl. 3a– laureat etapu wojewódzkiego (opiekun p. Grażyna Danak)

 

Konkurs z języka niemieckiego

Szymon Kwolek kl. 3a – finalista etapu wojewódzkiego (opiekun p. Agnieszka Dec)

 

Konkurs z języka hiszpańskiego

Nikola Cierpisz kl. 3d- finalistka etapu wojewódzkiego (opiekun p. Karolina Dyrda)

Karolina Rachwał kl. 3a – uczestnik etapu rejonowego (opiekun p. Karolina Dyrda)

 

Konkurs Wiedzy Technicznej”Sapere Aude”

Szymon Kwolek kl.3a – uczestnik etapu rejonowego

Nikola Cierpisz kl. 3d – uczestnik etapu rejonowego

Krystian Waga kl. 2a –  uczestnik etapu rejonowego

Powiatowy Konkurs Czytelniczy ,,Booktalking – krótko, aczkolwiek ciekawie o książce :

Magdalena Weber  kl. 3f – II miejsce

 

III edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „ Strofy i kadry z Ziemi Łańcuckiej”

Patrycja Szpytma  – wyróżnienie

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy „ Samorząd Terytorialny – jego zadania i kompetencje”

Barbara Czapka – 3 b – III miejsce

Karolina Rachwał –  3 a – wyróżnienie

Barbara Kowalska – 3 a – wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs recytatorski poświęcony poezji Wisławy Szymborskiej

Szymon Kwolek – wyróżnienie

 

XIV Powiatowy Konkurs Matematyczny „Procent”

Szymon Kwolek, 3a  – III miejsce

 

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II gimnazjum

Sabina Skórska, 2a  – I miejsce

Szymon Barwiński, 2c –  II miejsce

Marika Brzezicka, 2c –  III miejsce

Hubert Kloc,2c – wyróżnienie

 

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY

Jakub Cyburt, 3e  – wyróżnienie

 

XIV Konkurs Biologiczno –Ekologiczny organizowany przez I LO w Łańcucie

Katarzyna Bieńkowska, 3a – I miejsce

 

XIV Wielki Konkurs Geograficzny (I LO Łańcut)

Karolina Rachwał, 3a  – I miejsce

 

IV Powiatowy Konkurs Geograficzny (II LO Łańcut)

Izabela Szpyrka, 3a  – udział w II etapie

 

III Powiatowy Konkurs Gastronomiczny „Mąka w roli głównej”

Paulina Jurkowska, 3b – II miejsce

Sandra Balawender, 3b – II miejsce

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zawodach „Zawód moich marzeń”.

 

– Prezentacja   pt. „Programista” z dołączonym do niej własnoręcznie wykonanym robotem, poruszającym się za pomocą pilota:

Michał Lech  klasa 3b – I miejsce

 

– Prezentacja   pt. „ Fizjoterapeuta”:

Barbara Czapka 3 b  – III miejsce

 

Wojewódzki Konkurs Techniczny „Perły Techniki”

Patrycja Szpytma klasa 1e – III miejsce

 

Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski

Wiktoria Herbert klasa 2 c – II miejsce

 

Język angielski

X Wojewódzki Konkurs Kolędy i Pastorałki Obcojęzycznej

Skórska Sabina (2a)  – wyróżnienie

 

Powiatowy Konkurs Języków Obcych Językomaniak to Ja

Bieńkowska Katarzyna (3a) – wyróżnienie

Bieniasz Tomasz (3e) – wyróżnienie

Jucha Piotr (3f) – wyróżnienie

 

Język niemiecki

Powiatowy Konkurs Języków Obcych Językomaniak to Ja

Kwolek Szymon (3a)  – II miejsce

Józefczyk Jagoda (3b)  – wyróżnienie

 

Język hiszpański

Powiatowy Konkurs Języków Obcych Językomaniak to Ja

Rachwał Karolina (3a) – I miejsce

Cierpisz Nikola (3d  – II miejsce

Bester Jagoda (3f)  – wyróżnienie

 

XV Powiatowy Konkurs Praktycznej Znajomości Języków Obcych Bądź Poliglotą

Skorus Beata (3b)  – I miejsce

 

XIV Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „Laudate Deo”

Skorus Beata (3b) – II miejsce w kategorii piosenka w języku obcym

 

I Międzypowiatowy Konkurs Piosenki Hiszpańskiej

Skórska Sabina (2a) – I miejsce

Skorus Beata (3b)  – II miejsce

Nycz Klaudia (2e)  –  III miejsce

 

Sukcesy artystyczne

 

XIV Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „Laudate Deo” w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II:

II miejsce – zespół wokalny

 

Osiągnięcia sportowe

 

I miejsce w Gimnazjadzie powiatowej w piłce koszykowej dziewcząt

Baraż o  finał  Gimnazjady wojewódzkiej  w piłce koszykowej chłopców – II miejsce

 I miejsce w Gimnazjadzie powiatowej w piłce koszykowej chłopców

I miejsce w Gimnazjadzie powiatowej w piłce ręcznej dziewcząt

 I miejsce w Gimnazjadzie powiatowej w piłce ręcznej chłopców

 I miejsce w Gimnazjadzie miejskiej  w piłce nożnej chłopców

Gimnazjada powiatowa w piłce siatkowej dziewcząt – I miejsce

Gimnazjada  w pływaniu (chł):- etap wojewódzki – VII miejsce

Gimnazjada rejonowa w piłce ręcznej chłopców – II miejsce

ROK SZKOLNY 2015/2016

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Uczniowie zakwalifikowani do etapów wojewódzkich konkursów przedmiotowych:

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Bartosz Bardian  – laureat

Konkurs geograficzny

Agnieszka Wrona – laureatka

Szymon Kwolek – laureat

Martyna Orzechowska – finalistka

Konkurs biologiczny

Szymon Kwolek – laureat

Konkurs chemiczny

Paweł Grzywa – laureat

 Maksymilian Wojnar – finalista

Bartosz Bardian – finalista

Konkurs matematyczny

Paweł Grzywa  –  laureat

Bartosz Bardian – laureat

Maksymilian Wojnar – laureat

Podkarpacki Konkurs  Informatyczny  z elementami matematyki

Maksymilian Wojnar – laureat

Wojewódzki Konkurs ,,Perły Techniki” ,,Poligrafia, Sztuka i Technika dla Wyjątkowego Człowieka

Rafał Marszał – wyróżnienie

Konkurs Wiedzy Technicznej ,,Sapere aude”

 Maksymilian Wojnar – finalista

 Szymon Kwolek – finalista

 

VII  Powiatowy Konkurs Chemiczny po hasłem „ Z chemią w XXI wiek”

I miejsce i tytuł laureata – Szymon Kwolek klasa 2a

II miejsce i tytuł laureata – Nikola Cierpisz klasa 2d

 

VII Powiatowy Konkurs Historyczny „Przywrócić pamięć”

I miejsce Karolina Cieślachowska

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

dla uczniów klas pierwszych gimnazjum

II miejsce – Zuzanna Pietraszek (kl. Ia)

III miejsce – Filip Zalot  (kl. Ia)

IV miejsce – Sabina Cwynar  (kl. Id)

 

XXIII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała

Bartosz Bardian – laureat

Maksymilian Wojnar – laureat

Paweł Grzywa – laureat

Oskar Lipski – laureat

Szymon Dziedzic – laureat

 

Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach

Uczniowie zakwalifikowani do etapu archiprezbiterialnego:

Alicja Górska, Paweł Grzywa, Ilona Zięzio, Gabriela Gut,  Paulina Konopko

Konkurs z języka niemieckiego  ,,Kartka Świąteczna”

Julia Lisek – I miejsce

Patrycja Grajek – II miejsce

Anna Krowicka – III miejsce

 

       KONKURSY ARTYSTYCZNE 

XIII Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki ,,Laudate Deo” – III miejsce zespół wokalny w składzie:

Michalina Chrzan, Aleksandra Drewniak, Maria Tendaj, Sabina Skórska, Maksymilian Pilch, Julia Midura, Magdalena Gwizdak, Weronika Hoły, Beata Skorus

XIV Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotyczno – Religijnej ,,Sławię Cię Ziemio Ojczysta”– III miejsce zespół wokalny,  I miejsce – Martyna Orzechowska

II Podkarpacki Festiwal Agnieszki Osieckiej ,,Z serca, do serca” – II miejsce – Beata Skorus

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce koszykowej dziewcząt – Gimnazjum Nr 1 – I miejsce

VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP w Piłkę Nożną  – II miejsce w półfinale wojewódzkim drużyna dziewcząt w składzie – Natalia Bróż, Emilia Możdżeń, Monika Szpunar, Wiktoria Tkacz, Julia Midura, Magdalena Gwizdak, Maria Tendaj, Zuzanna Kużniar, Klaudia Nycz, Magdalena Sochacka, Marta Lis, Gabriela Gut, Oliwia Wiśniowska

II miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w piłce koszykowej dziewcząt – drużyna w składzie: Julia Bazan, Natalia Stropek, Julia Hatalska, Maja Gwizdak, Wiktoria Tkacz, Zuzanna Kuźniar, Gabriela Kubicka, Anna Krowicka, Dorota Lechowicz, Kamila Dyderska, Oliwia Mazur, Magdalena Weber, Aleksandra Janik, Magdalena Sochacka

I miejsce w etapie rejonowym i awans do etapu wojewódzkiego w Wojewódzkiej Gimnazjadziew  piłce koszykowej chłopców – drużyna w składzie: Daniel Baran, Dawid Barciński, Mateusz Benedyk, Jakub Cyburt, Szymon Dziedzic , Jakub Koszteyn, Rafał Marszał,MaciejMroziak, Maciej Noga, Mateusz Plesnar

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie  w piłce ręcznej dziewcząt – drużyna w składzie:Julia Bazan, Natalia Stropek, Julia Hatalska, Maja Gwizdak, Wiktoria Tkacz, Gabriela Kubicka, Dorota Lechowicz, Aleksandra Janik, Magdalena Sochacka, Natalia Bróż, Emilia Możdżeń, Monika Szpunar

 

Powiatowa Gimnazjada w tenisie stołowym chłopców – III miejsce reprezentacja w składzie:Michał Opałka , Kamil Wrona


ROK SZKOLNY 2014/2015

II SEMESTR

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Jacek Kowalczyk kl. 3a – laureat

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Wojciech Sowiński kl. 3a – laureat

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Konkurs geograficzny

Magdalena Olech kl.3b – laureatka

Paweł Grzywa kl.2b – finalista

Artur Górak kl.3d – finalista

Jacek Kowalczyk kl.3a – finalista

Urszula Pieniążek kl. 3b – finalistka

 

Konkurs z języka angielskiego

Gloria Cwynar kl.3b – finalistka

 

Konkurs informatyczny

Maksymilian Wojnar kl.2a – laureat

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej  Sapere Aude

Kategoria interdyscyplinarna

Anna Plęs kl.3a – finalistka

Kategoria –  prace konstrukcyjno – modelowe

Kamil Gwizdak kl.3d – laureat

Mateusz Ziaja kl.3d – finalista

 

Międzynarodowy Konkurs ,,Kangur Matematyczny”

Kadet kl. I 

Uczniowie wyróżnieni:

Szymon Kwolek kl.1a

Izabela Szpyrka kl.1a

Paulina Szmuc kl. 1d

Kadet kl.II

Paweł Grzywa kl.2b – wynik bardzo dobry

Maksymilian Wojnar kl.2a – wyróżniony

Bartosz Bardian kl.2a – wyróżniony

Junior kl.III

Wojciech Sowiński kl.3a – wyróżniony

IV Podkarpacki Konkurs Informatyczny z elementami matematyki

Maksymilian Wojnar kl.2a laureat

 

XII edycja Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Nauka z komputerem” 2015 

Hubert Młynek – II miejsce

Agnieszka Wrona – wyróżnienie

 

 

Wojewódzki Konkurs Perły Techniki -,, Poligrafia, sztuka i technika dla wyjątkowego człowieka”

Rafał Marszał kl. 1e laureat

Ilona Zięzio kl.2e laureatka

 

V edycja Ogólnopolskiej Olimpiady języka angielskiego dla gimnazjalistów

Jacek Kowalczyk kl. 3a – uczeń zakwalifikowany do etapu okręgowego

 

Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach

Paweł Grzywa kl. 2b – uczeń zakwalifikowany do III etapu

 

III Powiatowy Konkurs Języków Obcych Językomaniak To Ja

Język angielski

I miejsce – Jacek Kowalczyk  kl. 3a

wyróżnienie – Gloria Cwynar  kl. 3c

wyróżnienie – Maksymilian Wojnar  kl. 2a

Język hiszpański

II miejsce – Nikola Cierpisz  kl. 1d

III miejsce – Magdalena Olech  kl. 3b

Język niemiecki

I miejsce – Michał Myszak  kl. 3d

wyróżnienie – Jakub Pasierb  kl. 3b

Język rosyjski

I miejsce – Anita Majewska  kl. 2c

Karolina Kopeć kl. 2c III miejsce za  wykonanie piosenki  w języku hiszpańskim pt. „Libre soy”

 

Powiatowy Konkurs Recytatorsko – Fotograficzny ,,Strofy i Kadry Ziemi Łańcuckiej

Julia Szydełko – III miejsce (recytacja)

 

Powiatowy Konkurs ,,Unia Europejska wczoraj i dziś”

Jacek Kowalczyk kl. 3a – I miejsce

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski poświęcony poezji Reginy Schönborn ,,Miej oczy szeroko otwarte”

Szymon Kwolek kl. 1a – I miejsce

Alicja Lasota kl. 3a – wyróżnienie

 

Powiatowy Konkurs ,,Kronika Mojej Rodziny”

Karolina Rachwał kl. 1a – I miejsce

 

Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała

Bartosz Bardian  kl.2a – I miejsce

Anna Plęs kl..3a, Paweł Grzywa kl.2b, Maksymilian Wojnar kl.2a. ,Wojciech Sowiński kl.3a – II miejsce

 Jacek Kowalczyk kl.3a, Artur Górak kl.3d, Michał Szpunar kl.3a, Joanna Ciecińska kl.3d – uczniowie wyróżnieni

Powiatowy Konkurs Matematyczny ,,Procent”

Anna Plęs kl.3a –II miejsce

Artur Górak kl.3d – wyróżniony

Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich

Paweł Grzywa kl.2b – I miejsce

Patryk Kruba  kl.2d, Maksymilian Wojnar  kl.2a – II miejsce

Bartosz  Bardian  kl.2a – III miejsce

Maciej Kopeć kl.a   – wyróżnienie

 

 

Turniej Łamigłówek Logicznych ,,Rubikuj”

 Drużyna w składzie: Paweł Grzywa kl.2b,  Bartosz Bardian kl.2b, Wojciech Sowiński kl. 3a – I miejsce

 

Turniej Układania Kostki Rubika

Maksymilian Wojnar – II miejsce

 

VIII Powiatowym Konkursie Chemicznym dla uczniów klas II ,,Z chemią w XXI wiek”

Paweł Grzywa kl.2b – I miejsce

Patryk Kruba kl.2d  –  II miejsce

Bartosz Bardian kl.2a – wyróżnienie

 

Powiatowym Konkurs  wiedzy  o władzy wykonawczej w Polsce w latach 1989 – 2015

Paweł Grzywa kl.2b – I miejsce

Bartosz Bardian  kl.2a – II miejsce

 

VI Powiatowy Konkurs Historyczny ,,Przywrócić Pamięć”

Jacek Kowalczyk kl.3a – II miejsce

 

XIII Powiatowy Konkurs Praktycznej Znajomości Języków Obcych ,,Bądź Poliglotą”

Maria Dykas  kl.1b  – III miejsce (recytacja)

Karolina Kopeć kl. 2c – III miejsce ( śpiew)

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

XVII Powiatowy Artystyczny Przegląd Pracy Szkolnej i Pozaszkolnej

Beata Skorus Kl.1b – II miejsce

Zespół wokalno – instrumentalny w składzie: Karolina Kopeć, Beata Skorus, Mikołaj Lemański, Jakub Lęcznar – I miejsce 

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas pierwszych

I miejsce –Sylwia Walat  (klasa Ic)

II  miejsce  ex aequo –Szymon Kwolek  (klasa Ia), Paulina Szmuc (klasa Id)

 

 

ZAWODY SPORTOWE

Finał Wojewódzki w  koszykówce chłopców

II miejsce – drużyna chłopców w składzie: Aleksander Mac, Maksymilian Preisner, Jakub Balawejder, Damian Hubert, Wojciech Hanus, Damian Haber, Jakub Cyburt, Jakub Błachowicz-Kiełb, Michał Tymiński, Kacper Inglot, Szymon Dziedzic, Michał Kazimirowicz.

 

Powiatowe Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych

I miejsce –  sztafeta 6 x 50 stylem dowolnym dziewcząt

( Urszula Pieniążek kl. 3b, Anna Bardian kl.1b, Julia Cieszyńska kl. I d,  Natalia Wyszkowska kl. Id  , Patrycja Szubart kl. 1f , Barbara Czapka kl.1b )

I miejsce – sztafeta 6 x 50 stylem dowolnym chłopców (Kacper Pattak kl. 3c, Jakub Barnat kl. 3c, Mateusz Tymiński kl. 3b, Jakub Kowalczyk kl. 2a, Dawid Chmiel kl. 1b, Dawid Krowicki kl. 1f )

 

Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców

II miejsce – drużyna chłopców w składzie: Szymon Marszał kl.3a, Michał Szpunar kl.3a, Maciej Szczepanik kl.3c, Michał Poradowski kl.3c, Paweł Piekarz kl.3d, Kacper Inglot kl. 3e, Karol Kubicki kl.3e, Jakub Naworol kl.2b, Michał Peszko kl.2b, Mateusz Plesnar kl. 2e

 

Turniej Piłki Nożnej ,,Młodzi nie tylko kibicują, ale i grają”

Gimnazjum nr 1 – I miejsce

 


ROK SZKOLNY 2014/2015

I SEMESTR

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Od Cedyni do Orszy 972 – 1514.”

Wojciech Sowiński kl.3a –  uczeń zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

Kacper Dygoń  kl. 2e – uczestnik etapu rejonowego

 

Ogólnopolski  Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Jacek Kowalczyk kl.3a – uczeń  zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Konkurs geograficzny  – uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:

Artur Górak  kl. 3d

Paweł Grzywa kl. 2b

Jacek Kowalczyk kl. 3a

Magdalena Olech kl.3b

Urszula Pieniążek kl.3b

Konkurs z języka angielskiego

Gloria Cwynar kl.3b – uczennica zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego

Konkurs matematyczny – uczestnicy etapu rejonowego

Bartosz Bardian kl.2a

Paweł Grzywa kl.2b

Konkurs chemiczny – uczestnik etapu rejonowego

Jacek Kowalczyk kl.3a

Konkurs informatyczny

Maksymilian Wojnar kl. 2a – uczeń zakwalifikowany do etapu rejonowego

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej „Sapere Aude”

Kategoria interdyscyplinarna – uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego:

Artur Górak kl.3d

Paweł Grzywa kl. 2b

Anna Plęs kl.3a

Kategoria – prace modelowo – konstrukcyjne – uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego:

Kamil Gwizdak kl. 3d

Mateusz Ziaja kl. 3d

 

Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach – uczniowie zakwalifikowani do II etapu:

Magdalena Brzezicka kl. 3e

Paweł Grzywa kl. 2b

Magdalena Olech kl. 3b

Ilona Zięzio kl. 2e

 

V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Jacek Kowalczyk kl.3a – II miejsce

 

Konkurs Matematyczny im. prof. Jana  Marszała

Bartosz Bardian kl. 2a – I miejsce

Anna Plęs kl. 3a – II miejsce

Paweł Grzywa kl. 2b – II miejsce

Maksymilian Wojnar  kl.2a – II miejsce

Wojciech Sowiński  kl. 3a – II miejsce

 Jacek Kowalczyk kl. 3a – wyróżnienie

Artur Górak kl. 3d – wyróżnienie

Michał Szpunar kl. 3a – wyróżnienie

Joanna Ciecińska kl. 3d – wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Mitologii

Julia Szydełko kl.3d – I miejsce

Aneta Rzepka  kl. 3d – II miejsce

Justyna Krupa kl.3d – wyróżnienie

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Niemczech

Jacek Kowalczyk kl. 3a – I miejsce

Szymon Kwolek kl. 1a – I miejsce

Joanna Ciecińska kl.3d – II miejsce

Michał Myszak kl.3d – III miejsce

 

Szkolny Konkurs „Kartka świąteczna z życzeniami w języku niemieckim”

Joanna Ciecińska kl.3d – I miejsce

Sylwia Nycz kl.3e – II miejsce

Magdalena Czado kl. 3e – III miejsce

Magdalena Brzezicka kl.3e – III miejsce

Weronika Kuras kl. 3e – wyróżnienie

Mateusz Ziaja kl.3d – wyróżnienie

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

Podkarpacki Festiwal Piosenki Agnieszki Osieckiej  „Z serca do serca”

Martyna Orzechowska kl. 2e – II miejsce

Karolina Kopeć kl.2c – wyróżnienie

 

Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek  „Z aniołami zaśpiewajmy”

Martyna Orzechowska kl. 2e – I miejsce w kategorii solistów

Zespół  wokalno – instrumentalny  – I miejsce w kategorii zespołów

Skład zespołu:

Karolina Kopeć kl.2c

Beata Skorus kl.1b

Anastazja Bróż kl. 2b

Martyna Orzechowska kl.2e

Kacper Kunysz kl.2b

Mikołaj Lemański kl. 2b

Katarzyna Krok kl. 3b

 

Konkurs Kolęd i Pastorałek Anglojęzycznych „Christmas Time In a Song”

Karolina Kopeć kl. 2c – III miejsce

I Konkurs Gastronomiczny ,, Warzywa i owoce w roli głównej” organizowany przez Zespół Szkół Tekstylno-Gospodarczych w Rakszawie

Zespół w składzie: Gloria Cwynar kl.3b, Urszula Pieniążek kl.3b, Marcelina Sońska kl.3b – I miejsce

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 

Powiatowa Gimnazjada w koszykówce chłopców – I miejsce, awans do ćwierćfinału wojewódzkiego

Skład drużyny:

Maksymilian Preisner kl. 3e

Damian Haber kl. 3e

Wojciech Hanus kl.3e

Aleksander Mac kl. 3e

Kacper Inglot kl. 3e

Jakub Błachowicz-Kiełb kl. 3e

Jakub Panas kl.3e

Michał Kazimirowicz kl.3a

Szymon Dziedzic kl.2a

Jakub Cyburt kl. 1e

Jakub Balawejder kl.1e

 

Powiatowa Gimnazjada w koszykówce dziewcząt – I miejsce, awans do rejonu

Rejonowa Gimnazjada w koszykówce dziewcząt – IV miejsce

Skład drużyny:

Julia Bazan kl. 1e

Natalia Stropek kl.1e

Gabriela Kubicka kl.1e

Ilona Zięzio kl.2e

Julia Hatalska kl.2e

Weronika Tomaszek kl. 3e

Wiktoria Kraus kl.3e

Kamila Bednarska kl. 3e

Klaudia Kłak kl.3e

Anna Zawiło kl. 3e

Jolanta Kot kl. 3d

 

Miejska Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców  – I miejsce, awans do powiatu

Skład drużyny:

Maksymilian Preisner kl. 3e

Damian Haber kl. 3e

Kacper Inglot kl. 3e

Michał Kazimirowicz kl. 3a

Mateusz Benedyk kl. 2e

Mateusz Plesnar kl. 2e

Jakub Sobuś kl. 2e

Radosław Sroczyk kl. 2e

Konrad Bembenik kl. 2e

Szymon Dziedzic kl. 2a

Michał Peszko kl. 2b

Szymon Bieniasz kl.2b

Jakub Cyburt kl.1e

Jakub Balawejder kl. 1e

 

 

 

 

Miejska Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt – I miejsce

Skład drużyny:

Julia Bazan kl.1e

Natalia Stropek kl.1e

Gabriela Kubicka kl. 1c

Sabina Kisala kl. 1c

Ilona Zięzio kl. 2e

Julia Hatalska kl. 2e

Wiktoria Kraus kl. 3e

Klaudia Kłak kl. 3e

Weronika Tomaszek kl. 3e

Anna Zawiło kl. 3e

Julia Jędruchów kl. 3e

Jolanta Kot kl. 3d

 

Miejska Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców – I miejsce, awans do powiatu

Skład drużyny:

Szymon Marszał kl. 3a

Michał Szpunar kl. 3a

Mikołaj Mycek kl. 3d

Paweł Piekarz kl.3d

Michał Poradowski kl. 3c

Jakub Naworol kl. 3b

Michał Peszko kl. 2b

Mateusz Plesnar kl. 2e

Mateusz Benedyk kl. 2e

Konrad Bembenik kl. 2e

Kacper Inglot kl. 3e

Karol Kubicki kl. 3e

 

 

Miejska Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt– I miejsce, awans do powiatu

Skład drużyny:

Julia Bazan kl. 1e

Natalia Kopeć kl. 1e

Maja Gwizdak kl. 1e

Julia Hatalska kl. 2e

Aleksandra Sobuś kl. 2e

Weronika Tomaszek kl. 3e

Weronika Kuras kl. 3e

Sylwia Nycz kl. 3e

Magdalena Czado kl. 3e

Anna Zawiło kl. 3e

 

Miejska Gimnazjada w piłce nożnej chłopców – I miejsce, awans do powiatu

Skład drużyny:

Maciej Szczepanik kl. 3c

Adrian Lizak kl.3c

Michał Poradowski kl. 3c

Jakub Baran kl. 3c

Nikodem Maruszak kl. 3c

Mateusz Pusz kl. 3c

Oskar Lipski kl. 2a

Dariusz Witko kl. 2c

 

Miejska Gimnazjada w piłce nożnej dziewcząt – I miejsce

Skład drużyny:

Julia Bazan kl. 1e

Natalia Stropek kl. 1e

Maja Gwizdak kl. 1e

Julia Hatalska kl. 2e

Weronika Tomaszek kl. 3e

Anna Zawiło kl. 3e

Karolina Józefczyk kl. 3e

Klaudia Kłak kl. 3e

Julia Jędruchów kl.3e

 

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska – zawody miejskie, I miejsce

Skład drużyny:

Julia Bazan kl. Ie

Wiktoria Hojda kl. Ie

Dorota Lechowicz kl. Ie

Natalia Stropek  kl. Ie

Zofia Jędruchów  kl.Ie

Maja Gwizdak kl.Ie

Gabriela Kubicka kl.Ic

Brygida Baran kl. Ia

Katarzyna Bieńkowska kl. Ia

Sabina Kisała kl. Ic

 

Skip to content