SPORTOWA INAUGURACJA roku szkolnego 2018/2019

W dniu 14.09.2018r. na boisku piłkarskim MOSiR w Łańcucie spotkali się uczniowie klasy III E vs ,, Reszta Świata”. Pierwsze podanie wykonała Pani Dyrektor Marzena Kowalczyk. Mecz rozpoczął się w przyjaznej atmosferze, padło wiele goli, rozegrano wiele sytuacji podbramkowych, było dużo ,, dobrej energii”.

Mecz zakończył się 6:4 dla klasy III E. Sportowa rywalizacje rozpoczęły dziewczęta meczem siatkówki pomiędzy klasą III B i III D. Mecz był ciekawy, emocjonujący zakończony rezultatem 2:1 w setach dla klasy III B. Najlepszą rozgrywającą okazała się Aleksandra Świderska z klasy III B, z klasy III D Gabriela Tkacz, najwszechstronniejszą natomiast – uczennica z klasy III B Karina Kielar.
 

LICZBA STRZELONYCH GOLI:

,,Reszta Świata ‘’
Bartek Blicharz 2
Michał Teichman 1 
Kacper Dubiel 1
Wojciech Skręt
Bartosz Kuźniar 2
Kacper Ilnicki
Patryk Wołk
Michał Hanus
,,Król strzelców’’
Bartosz Kuźniar
Bartosz Blicharz
Michał Teichman
,,Najlepszy bramkarz’’
Kacper Kolbusz
Zawodnik turnieju:
Michał Hanus

Skip to content