ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „MATEMATYCZNA BOMBKA”

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców biorąc pod uwagę zgodność
z tematyką, zaangażowanie, walory artystyczne.
Prezentowane prace konkursowe pokazały dużą pomysłowość i pracowitość uczniów.

Oto wyniki:

W kategorii klas I – III:
I miejsce: Oskar Siewierski IIIa, Szymon Wilczyński IIa
II miejsce: Jakub Boratyn Ia, Szymon Rewer-Hubert Ia
III miejsce: Antoni Matyaszek Ia, Wiktor Matyaszek IIIa, Dominik Wrona IIa
Wyróżnieni: Wiktoria Bejster Ia, Matylda Hozer IIa, Telimena Hus Ib, Amelia Kontek Ib, Sebastian Lekki Ia, Filip Lęcznar IIIa, Marek Midura Ia, Julia Pelc Ia, Wiktoria Pilch IIa, Amelia Siekiera Ib, Martyna Skawina Ia, Nina Tomaszek Ib, Luiza Twardowska IIa, Weronika Wolanin Ia

W kategorii klas IV – VI:
I miejsce: Marcelina Bieniasz IVa, Weronika Sycz IVa
II miejsce: Bartosz Bazan IVb
III miejsce: Zuzanna Kluz IVa
Wyróżnieni: Katarzyna Dziobak VIa, Szczepan Filip IVa, Piotr Korbecki IVa, Emilia Kościńska IVa, Przemysław Lew IVa, Nikola Mazur IVb, Milena Piekarz IVb, Aleks Puziewicz IVa, Kacper Skawina IVb, Eliza Szczęch VIa, Anna Torba VIa, Błażej Trojnar IVa, Elena Wolanin IVb

Dyplomy i nagrody będą wręczone po powrocie do szkoły.
Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych

Skip to content