Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty

               2 września uroczystą Mszą Świętą w parafii św. Michała Archanioła rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2019/2020. Mszy Świętej przewodniczył ks. Radosław Zawałeń, który od tego roku będzie katechetą w naszej szkole. Po Eucharystii uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się do szkoły. Inaugurację Roku Szkolnego rozpoczęła Pani Dyrektor Marzena Kowalczyk. Życzyła wszystkim uczniom pomyślności w nowym roku szkolnym. Głos zabrał również Pan Burmistrz Rafał Kumek kierując życzenia siły i wytrwałości dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Następnie uczniowie klas 2 zaprezentowali przygotowaną  część artystyczną i uświadomili wszystkim, że zabrzmiał juz dzwonek i skończyły sie wakacje. Kolejnym punktem programu było uroczyste pasowanie Pierwszoklasistów.

Wraz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym uczniom naszej szkoły życzymy, by nauka była dla nich wielką przygodą edukacyjną, dzięki której poznają świat i rozwiną własne talenty. Nauczycielom, pracownikom i Rodzicom życzymy dobrej współpracy w procesie edukacyjnym i wychowawczym. Powodzenia.

Więcej zdjęć w galerii >>>

Skip to content