Projekt ,,Szkoła z pasją”

Nasza szkoła dołączyła do projektu ,,Szkoła z Pasją”. Dzięki udziałowi w projekcie nasi uczniowie będą mieli możliwość wzięcia udziału w niezwykłych spotkaniach z wybitnymi sportowcami, artystami i muzykami. Są wśród nich między innymi zwycięzcy programu Mam Talent, mistrzowie świata, rekordziści świata i Guinnessa w różnych dyscyplinach.

Pierwszym ,,Mistrzem”, który odwiedzi naszą szkołę, prezentując swoją pasję, będzie Paweł „Dazzle” Kidoń – Mistrz Świata Basketball Freestyle czyli w trikach z piłką do koszykówki. Paweł jest również pierwszym w historii Europejczykiem, który podpisał kontrakt z legendarną amerykańską drużyną Harlem Globetrotters. 

Spotkanie będzie miało także charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia Pawła w akcji na żywo uczniowie usłyszą historię jego pasji. Dowiedzą się również jak to się stało, że chłopak mieszkający w małej wsi pod Zakopanem został najlepszym zawodnikiem na świecie.

Celem spotkania jest też zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów. 

Termin spotkania: 12 października 2021r.

Skip to content