PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Składam serdeczne podziękowania Rodzicom za owocną pracę dla szkoły w mijającym roku szkolnym, wspieranie działań placówki na rzecz jej wychowanków, pomoc w zdalnym nauczaniu. Szczególne podziękowania kieruję w stronę członków Rady Rodziców, których zaangażowanie wspierało sprawną i skuteczną działalność szkoły. Wyrazy wdzięczności składam także na ręce przedstawicieli rodziców wszystkich klas, którzy pracowali dla dobra całej społeczności uczniowskiej. Życzę wytrwałości i sukcesów w Państwa codziennej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Liczę na równie owocną współpracę w nowym roku szkolnym. Wszystkim życzę słonecznych, pełnych radości i życiowego optymizmu wakacji.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1

Marzena Kowalczyk

Rodzice zaangażowani w rozwój i pracę na rzecz szkoły w roku szkolnym 2020/2021:

Państwo Kinga i Andrzej Dziobakowie

Pan Grzegorz Wilk