Nauka i pamięć – pokazy chemiczne.

  Dnia 19 października 2018r. odbyła się wycieczka do Lublina. W wyjeździe wzięli udział uczniowie klasy VIII a Szkoły Podstawowej nr 1 w Łańcucie i uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 3 w Łańcucie. Opiekę nad młodzieżą sprawowali: organizator wycieczki p. Agata Michalak, wychowawczyni klasy VIII a p. Joanna Michno oraz czworo nauczycieli spoza naszej szkoły.

Celem wyjazdu było poszerzenie zainteresowań eksperymentami chemicznymi, kształcenie świadomości historycznej i narodowej, poznawanie miejsc pamięci narodowej, integracja zespołu klasowego i wzmacnianie więzi koleżeńskich pomiędzy uczniami SP1 i SP3.

Młodzież uczestniczyła w pokazach chemicznych prowadzonych przez pracowników UMCS w Lublinie, a następnie poznała historię obozu koncentracyjnego na Majdanku.

JM

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii. >>>

Skip to content