Nauczyciel na Medal 2017

Miło nam poinformować, że nasza szkolna katechetka siostra Angela Mencfel została laureatką Podkarpackiego Konkursu pod hasłem Nauczyciel na Medal organizowanego przez Gazetę Codzienną „Nowiny”  pod honorowym patronatem Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Poręby. Laureatów wskazali Czytelnicy Gazety Codziennej „Nowiny” w głosowaniu esemesowym.

                  W wojewódzkim etapie konkursu Siostra znalazła się w ścisłej czołówce, zajmując trzecie miejsce na Podkarpaciu w kategorii klas IV – VII i gimnazjum.

                  Podczas uroczystej gali finałowej konkursu, która miała miejsce 9 grudnia br. w Rzeszowie, odebrała statuetkę Nauczyciel na medal, pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Cieszymy się, gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów dydaktyczno – wychowawczych.

Skip to content