Magdalena Sobek – wśród najlepszych uczniów w województwie

          W środę, 5 czerwca w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie miała miejsce podniosła uroczystość podsumowująca wyniki wszystkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty. Uroczystości przewodniczyła Pani Małgorzata Rauch Podkarpacki Kurator Oświaty.

Wśród zaproszonych gości z całego województwa znalazła się  uczennica  Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łańcucie Magdalena Sobek – laureatka  Konkursu Geograficznego wraz z nauczycielem prowadzącym Panem Markiem Paluchem.  Magda, zajmując trzecie miejsce w Konkursie Geograficznym organizowanym  przez K.O. w   Rzeszowie, znalazła się w elitarnym gronie najlepszych uczniów z geografii w województwie.

 Uczennicy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szkole średniej.

Skip to content