Dzień babci i dziadzia w naszej szkole.

  Zgodnie z tradycją naszej szkoły pierwszoklasiści złożyli szczególne życzenia swoim drogim Babciom i Dziadkom. W minioną środę z tej okazji uczniowie wystawili przedstawienie pt. „Dary Pani Zimy”. Był to montaż słowno-muzyczny połączony z tańcami.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie, a także zaproszeni rodzice mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Uczniowie z przejęciem odtwarzali swoje role. Starannie dobrana scenografia i kostiumy przyciągnęły uwagę widowni, która ze wzruszeniem odbierała czułe słowa, kierowane pod jej adresem. Po zakończonym występie dzieci obdarowały swoich gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, a podziękowaniom ze strony gości nie było końca. W zorganizowaniu przyjęcia pomogli rodzice, którzy przygotowali drobny, słodki poczęstunek. Wszyscy bardzo miło wspominamy ten zimowy dzień.

Zobacz zdjęcia z galerii >>>

Skip to content