Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie. Wnuki to czują i wiedzą, dlatego w dniu 24 stycznia 2018 r. dzieci z klas pierwszych zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość, która odbyła się z okazji ich święta, aby podziękować im za dobro i wyrazić swoją miłość.


             Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. W wyjątkowej atmosferze dzieci wspaniale odegrały swoje taneczne, woklane i aktorskie role w przedstawieniu "Rzepka". Wszyscy z dumą patrzyli na wnuczęta i gromkimi brawami podziękowali im za występ. Po części artystycznej pierwszaki wręczyły gościom własnoręcznie wykonane prezenty i zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek.

           Była to naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci i ich niecodziennych gości.

Skip to content