Akademia z okazji Dnia Niepodległości

 8 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty koncert z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Program artystyczny przygotowali uczniowie z klas : IIa i IIb, IVa i VIIa oraz młodzież klas gimnazjalnych : IIIa, IIIc, IIId i III e pod opieką nauczycieli: Doroty Michny, Małgorzaty Kopeć, Jerzego Ziajora oraz Adama Naroga.

W organizację uroczystości zaangażowane były również panie: Małgorzata Woś oraz Anna Pelc- wychowawczynie klas drugich. O dekorację sali zadbała pani Beata Markowska. Cała społeczność naszej szkoły oraz obecni na sali goście zostali zaproszeni do obejrzenia tańca z szarfami w barwach narodowych, wspólnego śpiewania pieśni legionowych oraz wysłuchania równie pięknych utworów współczesnych poświęconych miłości Ojczyzny. Programowi towarzyszyła prezentacja multimedialna, dotycząca ważnych postaci i wydarzeń wpisujących się w historię walk o naszą niepodległość. Na zakończenie koncertu z dumą zaśpiewaliśmy "Mazurek Dąbrowskiego".

Zapraszamy do galerii >>> 

Skip to content