Szkoła z Pasją – spotkanie z Krystianem Herbą

W ramach projektu „Szkoła z Pasją” 18 marca w naszej szkole odbędzie się kolejne spotkanie z wyjątkowym sportowcem – Krystianem Herbą. Jego pasją jest skakanie na rowerze. Jest sześciokrotnym rekordzistą Guinnessa, rekordzistą świata oraz rekordzista Estonii i Ukrainy w zdobywaniu na rowerze najwyższych budynków. Ma na swoim koncie między innymi Tajpej 101 na Tajwanie, Willis (Sears) Tower w Chicago, SWFC w Chinach, czy Gulliver w Kijowie. Krystian do tej pory zdobył łącznie 18 budynków w 13 krajach na 4 kontynentach – więcej niż ktokolwiek na świecie. Jest również dwukrotnym półfinalistą polskiej edycji programu Mam Talent.  Wydarzenie poprowadzi Grzegorz Pittner – Mistrz Polski w Poppingu (rodzaj tańca).

Spotkanie będzie miało również charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia pełni umiejętności Krystiana na żywo uczniowie poznają także historię jego pasji. Dowiedzą się również jak to się stało, że z niczym nie wyróżniającego się ucznia wyrósł na jednego z najlepszych zawodników na świecie.

Celem spotkania jest także zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów. 

Na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie otrzymają pamiątkowe plakaty z własnoręcznym autografem Mistrza.

Zapraszamy do obejrzenia występu półfinałowego Krystiana w programie MAM TALENT:

https://www.youtube.com/watch?v=hZTGJ9DVXeQ

Skip to content