Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie „POZNAJEMY OJCOWIZNĘ”

       Zainteresowani uczniowie z klasy III b i II e wzięli udział w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie „POZNAJEMY OJCOWIZNĘ” w Województwie Podkarpackim. Pod kierunkiem pani Barbary Szajnar przygotowali prace multimedialne upamiętniające 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległego bytu państwowego. W swoich pracach przypomnieli historię walk o niepodległość, promowali wartości piękna przyrody i zabytków miasta Łańcuta, upamiętniali osoby zasłużone w walce o suwerenną Ojczyznę.

           Uczniowie klasy III b Ewa Tomaszek i Dominik Łoza zajęli III miejsce w kategorii prac zbiorowych, Elżbieta Wasilowicz z klasy II e również trzecie miejsce w kategorii prac indywidualnych w wojewódzkiej edycji tego konkursu.

 Zwycięzcom gratulujemy!

Skip to content