Spotkania młodzieży w ramach projektu ,,Nick. Wolontariusz”

W grudniu w MBP w Łańcucie odbyły się spotkania młodzieży w ramach projektu ,,Nick. Wolontariusz” realizowanego przez pracownię Orange. 

           Celem projektu był   rozwój i promocja wolontariatu,  stworzenie możliwości zostania wolontariuszem, który rozwija swoje umiejętności, dzięki uczestnictwie w nim, jednocześnie, pomagając potrzebującym.

Z naszej szkoły w działania projektowe zaangażowały się uczennice z klasy 2e: Nikola Mach, Alicja Babiarz i Wiktoria Mirek. Uczestniczyły w warsztatach rozwojowych i artystycznych, podczas których wraz z innymi uczestnikami projektu, pracowały nad ulotką – komiksem. Ulotka, wykonana wg pomysłu uczniów, promuje ideę wolontariatu , zachęca do podejmowania bezinteresownej pracy  na rzecz potrzebujących, angażowania się w działania społeczne. Jej prezentacja odbyła się podczas podsumowania projektu 22 stycznia 2018r.

Skip to content