Potrójny sukces w Międzygimnazjalnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

           25 maja 2018r. w Gimnazjum im. Pauli Montal Sióstr Pijarek w Rzeszowie odbyła się III edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej.

              Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny w składzie: Michalina Chrzan, Aleksandra Drewniak, Magdalena Gwizdak, Weronika Hoły, Julia Midura, Maria Tendaj, który zajął I MIEJSCE, wykonując utwór w języku angielskim, pt. „Stronger”. Natomiast w kategorii solista wystąpili: Maksymilian Pilch – III MIEJSCE za piosenkę w języku angielskim, pt. „Fly me to the moon” i Sabina Skórska – I MIEJSCE za hiszpańską wersje piosenki z bajki Mulan „Reflejo”.

            Opiekunowie: p. Barbara Hoły, p. Karolina Dyrda, p. Ewelina Barnat.

 

ZWYCIĘZCOM I ICH OPIEKUNOM GRATULUJEMY!!!

 

Skip to content