Podsumowanie projektu „Poznajemy nasze dziedzictwo kulturowe – stolicę Polski Warszawę”

>>> Zobacz zdjęcia w galerii <<<

Podsumowanie projektu „Poznajemy nasze dziedzictwo kulturowe – stolicę Polski Warszawę”, realizowanego przez Łańcuckie Stowarzyszenie Oświatowe przy współfinansowaniu przez Fundację „PZU z Kulturą”​

           Przed feriami uczestnicy projektu spotkali się z uczniami klas pierwszych SP nr 1 w Łańcucie, aby podzielić się z nimi wiedzą i wrażeniami z wycieczki do Warszawy, która była centralnym i bardzo oczekiwanym punktem projektu.

        Pokazana została "pierwszakom" prezentacja z wszystkich miejsc, które zwiedzili i poznali ich starsi koledzy. Obejrzana została z wielkim zaciekawieniem, szczególnie, że na koniec był zapowiedziny konkurs z nagrodami dla najbardziej uważnych obserwatorów.

          Dodatkową atrakcją była obecność TV Łańcut, która nagrwała relację na potrzeby lokalnego programu informacyjnego. Na zakończenie spotkania został przeprowadzony zapowiedziany konkurs, nagrodzeni zostali trzej uczniowie, którzy wykazali się sporą wiedzą o Warszawie, a wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali słodką niespodziankę.

    Dzięki wsparciu Fundacji"PZU z Kulturą" projekt mógł być realizowany w takiej formie i z tak atrakcyjnym programem dla jego uczetników.

>>> Zobacz zdjęcia w galerii <<<

Skip to content