PIRACI W NASZEJ SZKOLE

   5.06.2019 r. do szkolnej biblioteki zawinął pirat Rabarbar, ludożercy i kraby – bohaterowie książki Wojciecha Witkowskiego. Do tego spotkania dzieci oraz organizatorzy (p. Jolanta Szpunar i p. Agnieszka Koszteyn) przygotowywali się kilka dni.

Powstała makieta pirata i podwodnego świata, akwarium, ryby, wodorosty… Można było obejrzeć wystawę pirackich skarbów i marynistycznych utworów. Nie brakowało wesołej zabawy, emocji, konkurencji i słodkich nagród, które ufundował właściciel firmy  WROBUD. Mieliśmy także innych, anonimowych sponsorów – wszystkim pięknie dziękujemy! Dziękujemy także za przybycie Dyrekcji szkoły i pomoc w rozstrzyganiu konkursowych zmagań.

PS. Można było także poczęstować się kanapeczkami z konfiturą rabarbarową i truskawką, które przygotowała Barbara – żona pirata Rabarbara.

 

Skip to content