Klasa 2B z wizytą w bibliotece pedagogicznej.

                   3 października uczniowie klasy 2b wraz z wychowawczynią p. Anną Pelc odwiedzili Bibliotekę Pedagogiczną w Łańcucie. Dzieci miały okazję zobaczyć jej zbiory i poznać sposób przechowywania wszystkich książek. Następnie mali goście poznali treść książki Eleny Molisani pt. „Kotka Milusia”, która została im przedstawiona w bardzo ciekawej formie – bajki w magicznym teatrzyku kamishibai.

Zajęcia te przeprowadziła nasza pani z biblioteki – Jolanta Szpunar. Uczniowie na podstawie wysłuchanego utworu określali, co jest najważniejsze w życiu człowieka, tworząc piękne „drzewo wartości” oraz podobiznę tytułowej Kotki Milusi.
Dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Biblioteki Pedagogicznej za zaproszenie i bardzo ciekawe zajęcia. Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się ponownie!

  

Skip to content