I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kolędy i Pastorałki Obcojęzycznej

              Dnia 26 stycznia 2018r. w hali widowiskowo-sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Janka Bytnara w Kolbuszowej odbył się XI Wojewódzki Konkurs Kolędy i Pastorałki Obcojęzycznej dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego. Wzięły w nim udział uczennice Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łańcucie.

 

            Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny przygotowany przez panią Barbarę Hoły w składzie: Aleksandra Drewniak, Weronika Hoły, Julia Midura, Sabina Skórska i Maria Tendaj. Dziewczyny za wykonanie utworu w języku angielskim, pt. „God Rest Ye Merry Gentelmen” zajęły  I miejsce w kategorii zespół.

            Natomiast w kategorii solistów wystąpiła Klaudia Nycz z klasy IIIe, przygotowana przez panią Karolinę Dyrdę – nauczycielkę języka hiszpańskiego, wykonując kolędę „Noche de paz”.

GRATULUJEMY!!!

 

 

 

 

Skip to content