Dzień Samorządności w szkole

         Tradycyjnie pierwszy dzień wiosny w szkole był dniem samorządności. W jego organizację zaangażował się samorząd szkolny. Uczniowie z klasy siódmej oraz klas gimnazjalnych zmagali się w trzech konkurencjach. Każdy z zespołów przedstawił przygotowaną wcześniej prezentację wybranego regionu kraju pod hasłem ”Polska na weekend”.  Następnie uczniowie mieli możliwość zaprezentować swe różnorodne talenty, takie jak śpiew, taniec czy kabaret. Ostatnia dyscyplina konkursowa polegała na prezentacji krótkiego filmiku reklamującego szkołę.

                Młodzież świetnie się bawiła. Poziom poszczególnych występów był dość wysoki i wyrównany. Jury , w skład którego wchodzili nauczyciele i uczniowie, nie miało więc łatwego zadania, by wyłonić ostatecznych zwycięzców. Wśród trzecioklasistów mistrzami okazali się  uczniowie klasy IIIC. W grupie wiekowej obejmującej klasy drugie i siódme zwycięstwo przypadło w udziale dwóm klasom ex aequo: IIA oraz IID. Zwycięskim drużynom gratulujemy.

Oto wyniki poszczególnych klas:

Klasy trzecie:

1 miejsce – IIIC

2 miejsce – IIIE

3 miejsce – IIIB

4 miejsce – IIIA

Klas IIID nie brała udziału.

Klasy drugie i siódma:

1 miejsce ex aequo – IIA, IID

2 miejsce – VIIA

3 miejsce – IIE

4 miejsce – IIB

Klas IIC nie brała udziału.

 

 

Skip to content