BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

   12 września uczniowie klas I – III naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z pracownikami KPP w Łańcucie.

Policjanci przypomnieli dzieciom zasady bezpieczeństwa na drodze, bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. Zwrócili uwagę na zagrożenia i niebezpieczeństwa, z którymi mogą spotkać się dzieci, będąc uczestnikami ruchu drogowego.

Policjanci przypomnieli o tym, jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych oraz używania kasków podczas jazdy rowerem i zachęcali uczniów, by nie zapominali o ich używaniu.

Wszyscy uczestnicy spotkania doskonale zdali egzamin ze znajomości numerów alarmowych i sposobów udzielania pierwszej pomocy. Spotkanie zakończyła prezentacja samochodu policyjnego z jego elementami dźwięków i świateł. Dziękujemy za cenne informacje oraz wizytę w naszej szkole.

Skip to content